- Pondělí
13. 5. - Úterý
14. 5. - Středa
15. 5. - Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5.
Pondělí 8.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Správy RTVS "N"
00:45Góly - body - sekundy
01:40Počasie
02:00Duel šampiónov
02:05Pohľady zhora
03:00Správy RTVS "N"
03:50Góly - body - sekundy
04:45Slovensko v obrazoch
05:05Dámsky klub
05:30Ranné správy RTVS
07:00Vulkány
08:30Detektívi zo severu IV (15/16)
09:00Na krok od neba
10:00Duel
11:00Všade dobre, doma naj
11:25Správy RTVS
12:00Dámsky klub
12:25Tajomstvo mojej kuchyne
14:00Zdravá maškrta
14:40Don Matteo
15:00Správy RTVS
16:00Vulkány
16:25Destinácie
16:50Detektívi zo severu IV (16/16)
17:05Krátke správy RTVS
17:50Duel
17:55Všade dobre, doma naj
18:25Krátke počasie
18:58Správy RTVS
19:00Góly - body - sekundy
19:55Počasie
20:15Operácia Eichmann
20:30Reportéri
22:30Inšpektor Max (4/11)
23:00Agatha Christie: Poirot
00:00Agatha Christie: Poirot
00:50Správy RTVS "N"
01:45Góly - body - sekundy
02:35Počasie
02:50Don Matteo
03:00Správy RTVS "N"
04:00Góly - body - sekundy
04:50Správy RTVS "N"
00:05Zázračný miniateliér
05:55Ja a moja rodina
06:05Jurošík "N"
06:20Jurošík "N"
06:25Bob a Bobek na cestách
06:35Lilin ostrov pokladov
06:40Príbehy z čarovnej záhrady
06:50Bella a Sebastián
07:00Bella a Sebastián
07:15Živá panoráma
07:30Hírek
08:00Ahoj Romale
08:05Generácia
09:00Orientácie
09:30Televízny klub nepočujúcich "N"
10:00Baranček rovno z rozprávky
10:25Obedníček
11:30Píkova zoo
11:35Trpaslíci
11:45Živá panoráma
11:50Cyklopotulky
12:10SK dejiny
12:30Druhé dejstvo
13:25Ako som sa stala partizánkou
14:05O BARIPEN - Le periben o Elena Lackovo
15:00Kesaj Tchave
15:50Regina
16:30Farmárska revue
17:30Halali
17:55Večerníček
18:30Píkova zoo
18:35Lilin ostrov pokladov
18:45Fidlibumove pokusy
18:50Príbehy z čarovnej záhrady
19:00Bella a Sebastián
19:10Bella a Sebastián
19:25Ja a moja rodina
19:35Zázračný miniateliér
19:50Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
20:08Lov slov
20:10Tajomstvá vesmíru (3/6)
20:35Experiment
21:30Ružové sny
22:00Hudba od Kokavy
23:25Správy RTVS "N"
00:15Hírek
01:10Sully: Zázrak na rieke Hudson
02:00Klokan Jack
03:30Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Zámena manželiek
08:25Mama na prenájom III (63)
09:50Rodinné prípady
10:55Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Mentalista (7)
12:50Mentalista (8)
13:55Susedské prípady
14:55Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Mama na prenájom III (64)
17:55Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Zrada (9)
20:30Výnimočná Nikol (7)
21:50Dobre vedieť!
23:00Mentalista (7)
00:10Mentalista (8)
01:10Zrada (9)
02:00Susedské prípady
03:00Rodinné prípady
03:40Krimi
02:05Prvé oddelenie II
02:35Na chalupe
03:05Nové bývanie
03:50Noviny TV JOJ
04:55Krimi
05:45Ranné noviny
06:15Bez servítky
08:35Súdna sieň
09:50Noviny o 12:00
12:00Súdna sieň
12:30C.S.I.: Kriminálka Miami VI (1/21)
13:20Bez servítky
14:20TOP STAR
15:30Nákupné maniačky
15:50Riskuj!
17:15Bez servítky
17:50Krimi
19:00Noviny TV JOJ
19:30Šport
20:20Najlepšie počasie
20:30Inkognito
20:40Inkognito
21:50Vtip za stovku
22:50Myšlienky vraha VI (10)
00:15Riskuj!
01:00Krimi
01:40Noviny TV JOJ
02:10Inkognito
03:00Bez servítky
03:50Noviny TV JOJ
04:55Mariňák 2
01:30Veľké vlakové putovanie po Európe VII
03:15Naši
04:15Bez servítky
05:05Nákupné maniačky
06:15Letecké katastrofy
07:40Vojna aukcií
09:00Vražedné čísla (9)
09:45Vražedné čísla (10)
10:45Riskuj!
11:45Extrémne prípady
12:35Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
13:45Policajti v akcii
14:45Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:45Letecké katastrofy
16:50Geissenovci - Ťažký život milionárov VII
17:55Naši II (5)
18:55Profesionáli VIII (16)
19:35Kráčajúca skala 2: Odplata
20:30Smrtiace ticho
22:30Profesionáli VIII (16)
00:35Mafstory IV (29)
01:30Kinosála
02:25It's Always Sunny in Philadelphia XV
02:35Chlpatí šampióni II
02:55Tajomstvá úchvatných záhrad
03:55Haló
04:35Country estráda
00:15DO-RE-MI
01:15Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
02:00TELE TELE
02:50Mr. GS IV
03:15Country estráda
04:10DO-RE-MI
05:05Snídaně
05:55Babicovy dobroty VIII
08:50Ulice (4675)
09:05Specialisté (217)
09:50Na lovu IV
10:45Riskuj!
11:30Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Babicovy dobroty
12:20Tescoma s chutí
12:50Na vodě (10)
13:00Ulice (3046)
13:55Ordinace v růžové zahradě 2 (805)
14:45Ordinace v růžové zahradě 2 (806)
15:50Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Tescoma s chutí
18:20Ulice (4676)
18:35Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (218)
20:20Specialisté (1)
21:20Víkend
22:25Ulice (3046)
22:55Ordinace v růžové zahradě 2 (805)
23:40Ordinace v růžové zahradě 2 (806)
00:45Technická přestávka ve vysílání
02:00Flarsky: Zrážka s láskou
00:15Aj esemesky vedia zabiť
02:30Fatálna posadnutosť
03:55Adela show
05:15Druhý dych (46)
06:00Túžba tela (7)
06:40Túžba tela (8)
07:25Krok za krokom III (7)
08:25Krok za krokom III (8)
09:10New Amsterdam IV (9)
09:55S hlavou v oblakoch (57)
10:55S hlavou v oblakoch (58)
11:45Chlapi neplačú IV (88)
12:50Nedodržaný sľub (93)
14:05Nedodržaný sľub (94)
15:10Túžba tela (9)
16:00Túžba tela (10)
17:00Chicago Fire V (7)
18:00Nedodržaný sľub (95)
19:00Nedodržaný sľub (96)
19:55Varte s nami
20:50Krok za krokom III (9)
21:05Krok za krokom III (10)
21:35Priatelia II (14)
22:10Priatelia II (15)
22:40New Amsterdam IV (11)
23:10Nedodržaný sľub (95)
00:10Nedodržaný sľub (96)
01:10S hlavou v oblakoch (57)
01:50S hlavou v oblakoch (58)
02:35Reflex
03:20Smotánka
03:50Adela show
04:50Show Jana Krause
00:057 pádů Honzy Dědka
01:05Slunečná (153)
01:55Modrý kód (171)
03:00Receptář prima nápadů
03:55Vychytávky Ládi Hrušky
04:35Nikdo není dokonalý
05:05Receptář prima nápadů
06:00Vychytávky Ládi Hrušky
06:35Show Jana Krause
07:05Slunečná (154)
07:55Modrý kód (172)
09:20Agrometal (3)
10:40Přístav II (16)
11:55Slunečná (155)
13:05Modrý kód (173)
14:25Nikdo není dokonalý
15:50Prostřeno!
16:55Show Jana Krause
17:50Zákony vlka 2 (7)
18:55Fotr na tripu
20:15Fotr na tripu
20:55Lež na pláži (2)
21:35Receptář prima nápadů
22:50Vychytávky Ládi Hrušky
23:35Show Jana Krause
00:10Prostřeno!
01:10Slunečná (154)
01:55Modrý kód (172)
03:00Stalo sa v NHL
00:00Smrtiaca zbraň
00:50Dajto v pokri z Card Casina
02:25Športové noviny
02:45Susedia
03:00Silvánovci
03:40Zig a Sharko
04:55Oggy a šváby
05:15Oggy a šváby
05:30Aj múdry schybí
06:00Susedia
06:45Susedia
07:20Kredenc
07:55Partička
09:05Dva a pol chlapa III (7)
10:15Dva a pol chlapa III (8)
10:35M*A*S*H (9)
11:10M*A*S*H (10)
11:35Mladý Sheldon (15)
12:15Mladý Sheldon (16)
12:40Teória veľkého tresku XI (10)
13:00Teória veľkého tresku XI (11)
13:30Teória veľkého tresku XI (12)
13:55Teória veľkého tresku XI (13)
14:20Teória veľkého tresku XI (14)
14:50Teória veľkého tresku XI (15)
15:15Priatelia II (12)
15:45Priatelia II (13)
16:15Dva a pol chlapa III (9)
16:45Dva a pol chlapa III (10)
17:15M*A*S*H (11)
17:45M*A*S*H (12)
18:15Mladý Sheldon (19)
18:50Mladý Sheldon (20)
19:15Susedia
19:40Need for Speed
20:30Neumieraj sám
23:10Dajto v pokri z Card Casina
00:45Športové noviny
01:05Susedia
01:15Silvánovci
01:50Susedia
03:40Zig a Sharko
04:10Láska, láska, láska
01:40Myšlienky vraha XI (9)
03:10Myšlienky vraha XI (10)
03:50Policajti v akcii
04:30Prvé oddelenie
05:05Diagnóza: Vražda VII (6)
05:35Diagnóza: Vražda VII (7)
06:15Súdna sieň
07:00Prvé oddelenie
08:00Vraždy v Midsomeri XVIII (1/6)
09:20Diagnóza: Vražda VII (8)
11:45Diagnóza: Vražda VII (9)
12:55Zelenáč III (5)
14:05Zelenáč III (6)
15:00Vraždy v Midsomeri XVIII (2)
16:00Vražedné čísla (11)
18:00Vražedné čísla (12)
19:05Dr. House V (21/24)
20:10Dr. House V (22/24)
21:05C.S.I.: Kriminálka Miami VI (1/21)
22:00Súkromné očko III (5)
23:00Špecialisti: Prví na mieste vraždy (5)
23:55Policajti v akcii
01:00Diaľnica peklom VII (16)
02:25Špecialisti: Prví na mieste vraždy (5)
03:10Súdna sieň
04:00Prvé oddelenie
04:40Správy
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30V politike
02:00Správy
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Hl. správy-záznam
05:00Záznam TB/Štúdio TA3
05:30Správy
06:00Šport+
06:30Raňajky
07:15Ranné správy
07:30Raňajky
07:45Ranné správy
08:00Raňajky
08:15Ranné správy
08:30Raňajky
08:45Štúdio TA3/Raňajky
09:00Téma
09:30Správy
10:00Štúdio TA3
10:30Správy
11:00Štúdio TA3
11:30Žurnál
12:00Šport
12:20Téma
12:30V politike
13:00Správy
14:00Štúdio TA3
14:30Správy
15:00Týždeň v športe
15:30Štúdio TA3
15:45Žurnál
16:00Šport
16:20Svet dnes
16:30Správy
17:00Štúdio TA3
17:30Biznis
18:00Očami cestovateľa
18:15Hlavné správy
18:30Šport
18:55Svet dnes
19:10Štúdio TA3
19:30Téma dňa s Petrom Bielikom
19:50Zdravie na TA3
20:30Správy
21:00Biznis
21:30Správy
22:00Šport+
22:30Týždeň v športe
22:45Správy
23:00Hl. správy-záznam
23:30Téma/Štúdio TA3
00:00Hl. správy-záznam
00:30Šport+
01:00Hl. správy-záznam
01:30Téma dňa s Petrom Bielikom
02:00Štúdio TA3
02:40Svet dnes
03:00Hl. správy-záznam
03:30Záznam TB/Štúdio TA3
04:00Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Liptovské noviny
05:10Výnimoční ludia z Liptova
05:20Vševedkovia z Liptova
05:40Liptovské noviny
06:10Výnimoční ludia z Liptova
06:20Vševedkovia z Liptova
06:40Liptovské noviny
07:10Výnimoční ludia z Liptova
07:20Vševedkovia z Liptova
07:40Liptovské noviny
08:10Výnimoční ludia z Liptova
08:20Vševedkovia z Liptova
08:40Liptovské noviny
09:10Výnimoční ludia z Liptova
09:20Vševedkovia z Liptova
09:40Liptovské noviny
10:10Výnimoční ludia z Liptova
10:20Vševedkovia z Liptova
10:40Liptovské noviny
11:10Výnimoční ludia z Liptova
11:20Vševedkovia z Liptova
11:40Liptovské noviny
12:10Výnimoční ludia z Liptova
12:20Vševedkovia z Liptova
12:40Liptovské noviny
13:10Výnimoční ludia z Liptova
13:20Vševedkovia z Liptova
13:40Liptovské noviny
14:10Výnimoční ludia z Liptova
14:20Vševedkovia z Liptova
14:40Liptovské noviny
15:10Výnimoční ludia z Liptova
15:20Vševedkovia z Liptova
15:40Liptovské noviny
16:10Výnimoční ludia z Liptova
16:20Vševedkovia z Liptova
16:40Liptovské noviny
17:10Výnimoční ludia z Liptova
17:20Vševedkovia z Liptova
17:40Liptovské noviny
18:10Výnimoční ludia z Liptova
18:20Vševedkovia z Liptova
18:40Liptovské noviny
19:10Výnimoční ludia z Liptova
19:20Vševedkovia z Liptova
19:40Liptovské noviny
20:10Výnimoční ludia z Liptova
20:20Vševedkovia z Liptova
20:40Liptovské noviny
21:10Výnimoční ludia z Liptova
21:20Vševedkovia z Liptova
21:40Liptovské noviny
22:10Výnimoční ludia z Liptova
22:20Vševedkovia z Liptova
22:40Liptovské noviny
23:10Výnimoční ludia z Liptova
23:20Vševedkovia z Liptova
23:40Liptovské noviny
00:10Výnimoční ludia z Liptova
00:20Vševedkovia z Liptova
00:40Liptovské noviny
01:10Výnimoční ludia z Liptova
01:20Vševedkovia z Liptova
01:40Liptovské noviny
02:10Výnimoční ludia z Liptova
02:20Vševedkovia z Liptova
02:40Liptovské noviny
03:10Výnimoční ludia z Liptova
03:20Vševedkovia z Liptova
03:40Liptovské noviny
04:10Výnimoční ludia z Liptova
04:20Vševedkovia z Liptova
04:40Spravodajský súhrn
00:05Akatist
00:40Nová kvalita života
01:20Ruženec
01:35Effeta
02:00Živé obrazy
02:20Spojení vierou
02:30Hodina milosrdenstva
03:00Posvätné miesta kresťanskej viery
03:25Michal Petráš: Horieť a zapaľovať
03:55Ruženec
04:30Biblia
05:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:00Ruženec
07:50Týždeň s ...
08:30Klubovka
08:45Na tónoch vďačnosti
09:25Medzi nebom a zemou
10:15Týždeň s ...
11:00Svätá omša z kaplnky TV LUX
11:30Raduj sa, nebies Kráľovná
12:15Ruženec
12:30CENACOLO: Náš dom
13:05Moja misia - magazín
14:10Svätá omša zblízka
14:40Hodina milosrdenstva
15:00Zabudnuté poklady
15:15Ruženec z Lúrd
15:30V škole Ducha
16:10Quo vadis
16:45Spojení vierou
17:20Tajomstvá Vatikánu
17:55Pod sudánskym slnkom
18:25Ruženec
19:00Z prameňa
19:30Svedectvo
19:45Krátke správy
20:00A teraz čo?
20:20Fara v meste
20:30U Nikodéma
21:00Pod javiskom
22:00Týždeň s ...
23:00Ovocie koncilu
23:10Nová kvalita života
23:30Z prameňa
23:45Krátke správy
00:05Doma je doma
00:35Ruženec
01:20Medzi nebom a zemou
01:45Moja misia - magazín
02:25Hodina milosrdenstva
03:00Na tónoch vďačnosti
03:25Ovocie koncilu
04:05Ruženec
04:30More v mojom srdci
00:20Panstvo Downton II
01:10Od Normafy po Zugliget
02:10Sny Akiru Kurosawu
02:30Kde bol?!
02:40Móda&Design
03:30Noemovi priatelia
04:00Kronika Maďarska
04:30Naša drahá materinská reč
05:00Rodinný priateľ
05:05Hymna
05:56Každodenný
05:58Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35Frequencyy
06:45Na dotyk - Rómsky magazín
06:49Domovina
07:15Maďarský svet
07:45Na želanie!
08:10Búrlivé víno
08:40Rodinný priateľ
09:35Minútové správy
10:05Predpoveď počasia
10:07Trochu slniečka
10:08Rodinný priateľ
11:00Sny Akiru Kurosawu
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Parížske penzióny
12:49Larina voľba
13:00Rodinný kruh
13:40Svet je jeden prestretý stôl
14:35Rodinný kruh
15:05Minútové správy
15:30Predpoveď počasia
15:31Na želanie!
15:32Kabelka
16:00Cvičenie mozgu
17:00Strážcovia chutí
17:20Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Frequencyy
18:40Trochu slniečka
18:50Každodenný
19:35Búrlivé víno
19:45Modré svetlo
20:45Columbo III
21:35Keno
22:45Predpoveď počasia
22:50Červené dvere 2. II
22:55Budem majster
00:00More v mojom srdci
00:35Panstvo Downton II
01:20Kde bol?!
02:15Móda&Design
03:10Noemovi priatelia
03:35Kabelka
04:05Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Dnes v noci
05:00Správy
06:00Národné športové správy
06:30Predpoveď počasia
06:35VILÁGSprávy Si doma!
06:45Správy
07:00Národné športové správy
07:15Predpoveď počasia
07:20Správy
07:30Dnes ráno
07:33Správy
08:00Národné športové správy
08:10Predpoveď počasia
08:15Dnes ráno
08:20Správy
08:30Dnes ráno
08:33Správy
09:00Predpoveď počasia
09:20Dnes doobeda
09:22Správy
09:30Dnes doobeda
09:33Správy
10:00Národné športové správy
10:10Predpoveď počasia
10:20Dnes doobeda
10:22Správy
10:30Modrá planéta
10:33Dnes doobeda
10:50Správy
11:00Predpoveď počasia
11:20Dnes doobeda
11:22Správy
11:30Maďarský gazda
11:33Dnes doobeda
11:50Poludňajšie zvony
12:00Správy
12:01Národné športové správy
12:35Predpoveď počasia
12:45Dnes poobede
12:50Správy
13:00Predpoveď počasia
13:20Dnes poobede
13:22Správy
13:30Dnes poobede
13:33Správy
14:00Predpoveď počasia
14:20Dnes poobede
14:22Správy
14:30Si doma!
14:33Dnes poobede
14:50Správy
15:00Predpoveď počasia
15:20Dnes poobede
15:22Správy
15:30Karpatská kotlina Si doma!
15:33Dnes poobede
15:50Správy
16:00Predpoveď počasia
16:15Dnes poobede
16:20Správy
16:30HadERŐ „Hazámat szolgálom!” Si doma!
16:33Správy
17:00Predpoveď počasia
17:10Dnes poobede
17:15Agenda
17:45Správy
18:00Národné športové správy
18:25Predpoveď počasia
18:35Dnes večer
18:45Predpoveď počasia Si doma!
19:00VILÁGSprávy
19:04Predpoveď počasia Si doma!
19:25Správy
19:30Národné športové správy
20:20Predpoveď počasia
20:25Dnes večer
20:35Správy
21:00Predpoveď počasia
21:20V4 Správy
21:22VILÁGSprávy Si doma!
21:30Správy
22:00Národné športové správy
22:20Predpoveď počasia
22:30Dnes v noci
22:40Správy
23:00ANGOL NYELVŰ Správy
23:15NÉMET NYELVŰ Správy
23:19OROSZ NYELVŰ Správy
23:23KÍNAI NYELVŰ Správy
23:26VILÁGSprávy Si doma!
23:30Hymna
00:00ZÁRÓSprávy
00:02Predpoveď počasia
00:10Dnes v noci
00:20Dnes v noci
01:05Dnes v noci
02:00Dnes v noci
03:00Dnes v noci
04:00Rodinné prípady
00:05Modré z neba
00:45Aj múdry schybí
03:55Televízne noviny
05:00Teleráno
06:00Reflex
08:25Susedia
08:45Susedia
09:20Svokra
09:55Rodinné prípady
10:55Televízne noviny 12
12:00Susedia
12:10Chlapi neplačú IV
12:50V mene zákona
13:45Susedské prípady
14:55Rodinné prípady
15:55Prvé Televízne noviny
17:00Reflex
17:25Chlapi neplačú IV
18:00Televízne noviny
19:00Počasie
20:00Športové noviny
20:15Horná Dolná
20:30Horná Dolná
21:35Farma
22:35Farma
23:40Aj múdry schybí
00:50Partička
01:35Susedské prípady
03:00Rodinné prípady
03:401890 (1/13)
00:30Krimi
01:40Noviny TV JOJ
02:00Na chalupě
02:35Nové bydlení
03:20Krimi
04:10Noviny
04:35Krimi
05:05Noviny
05:30V sedmém nebi
06:00Soudní síň
07:55Soudní síň
09:00Aféry 2
10:00První oddělení
11:00Soudní síň - cz
12:00Soudní síň
12:50Policisté v akci
13:50Policisté v akci
14:50Aféry 2
15:55Soudní síň
16:45Soudní síň
17:50Krimi
19:00Noviny
19:30Jsou hvězdy, které nehasnou (10)
20:20Dědek Bárta
21:35Aféry 2 (12)
22:55V sedmém nebi
23:50Policisté v akci
01:25Noviny
02:10Soudní síň
02:45Soudní síň
03:30Krimi
04:15Noviny
04:35